Eni Koçi me imazhe të reja, këtë herë në fokus të pasmet “gjigante” (Foto)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Këngëtarja e njohur, Eni Koci është parë shumë provokuese edhe këtë herë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një palë pantallona të gjera dhe bluzë të bardh.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Por ajo që binte më shumë në sy janë të pasmet goxha të majme të këngëtares së njohur nga Shqipëria.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

“Nëse nuk e gjen dot dielli, bëhu dielli” ka shkruar Eni./Indeksonline/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE