Eni Koçi vjen me foto provokuese në bikini, sot në ditëlindjen e saj të 24

Eni Koçi sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi sot feston ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 24 vite jetë dhe në këtë ditë të veçantë për të ka vendosur që me ndjekësit ta ndajë një foto ku shfaqet në bikini.

“Shumë urime për mua”, ka shkruar Eni pranë fotografisë ku ka marrë komente të shumta pozitive, me këtë rast urime për ditëlindje.

Eni mbrëmë ka festuar pranë personave të dashur. Sigurisht se edhe Gencin e kishte pranë.

View this post on Instagram

Happy birthday to me😍💁‍♀️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

SHPËRNDAJE