Fehmi Ferati i shanë me nënë zyrtarët e shtetit

Ish kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Komunës së Mitrovicës, Fehmi Ferati ka goditur rëndë zyrtarët.

Përmes një postimi në Facebook, Ferati ka sharë me nënë zyrtarët e shtetit të cilët kanë bërë homazhe tek varri i komandantit legjendar, Adem Jashari, në përvjetorin e 20-të të rënies së tij dhe të familjes Jashari.

“BAC gjysma e zyrtarëve që vijnë te varri yt, lypin me t’ju q… nanën kallash! Edhe duhet mu rujt se ti vjedhin senet!”, ka shkruar Ferati në Facebook.

SHPËRNDAJE