Festë në familjen e Korab Shaqirit (Foto)

Sot ka festë në familjen e këngëtarit Korab Shaqiri. Ai dhe bashkëshortja e tij, po festojnë ditëlindjen e parë të djalit të tyre Atleut.

Për këtë rast familja Shaqiri ka përgatitur një festë për miqtë dhe familjarët e tyre.

“Sot, Alteu ynë mbush 1 vit jetë!”, ka shkruar Korabi, në fotografitë e publikuar nga festa e ditëlindjes e cila vec se ka filluar./Magazina.al/

Shikoni fotot e festes:

SHPËRNDAJE