Fjolla po mërzitet shumë për nënën, do t’iu përlot me postimin e fundit

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

E para pak kohe ajo humbi nënën e saj, për të cilën vazhdon edhe më tej dhimbja.

Sot ajo ka publikuar një foto me të ku ka shkruar: “Sa shumë më mungonë nanë”.

SHPËRNDAJE