Fjolla shijon pushimet, ja kush po e shoqëron

Fjolla Morina ka lënë anash punën dhe ka nisur pushimet.

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të cilat i ka shkëputur nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Në këto pushime, këngëtarja po shoqërohet nga vajza dhe nëna, ndërsa duket se po kalon çaste të mrekullueshme.

Për ndryshe, “Nace Nace” titullohet kënga e fundit e Fjolla Morinës, ndërsa po përgatit një të re

SHPËRNDAJE