Flaka Krelani gati t’i zbulojë të gjitha në fustan të zi

Flaka Krelani është mjaft e komentuar për format e saj por edhe imazhet që publikon.

Në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ nuk mungojë fotografitë provokuese të cilat nxisin imagjinatë e gjinisë së kundër.

Këngëtarja nga Gjakova edhe së fundi u shfaq me një fustan të gjatë elegantë i cili ia zbulonte këmbët joshëse dhe gjoksin ‘bombastik’.

Ndërkohë, Flaka po qëndron aktive edhe me karrierën muzikore, projekti i saj i fundit është kënga ‘Thell’.