Flaka Krelani shfaqet seksi, sërish me poza provokative!

Flaka Krelani është njëra nga personazhet që për pamjen e saj komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në të zeza dhe me flokët e kapura.

“Ne” kishte shkruar ajo duke iu referuar edhe reperit të njohur që e ka të shtypur në bluzë.

Ndryshe, Flaka dukej seksi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE