Foto e video të reja përvëluese, modelja gjoksmadhe provokon me bikini

Falë gjoksit të saj gjigant dhe të pasmeve të saj seksi, Lindsey Pelas është bërë një prej femrave më të popullarizuara në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram, modelja bionde amerikane ndiqet nga më shumë se 9 milionë persona.

Për admiruesit e saj, gjoksmadhja përvëluese 29-vjeçare publikon rregullisht fotografi e video joshëse, në të cilat ekspozon trupin e saj marramendës.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej postimeve të saj më të nxehta, të ditëve të fundit.

View this post on Instagram

The modern day glamour girl is more than just a pretty face on the internet. She’s an entrepreneur, an artist, a stylist, an editor. Her existence is equally one of the most subtle and significant forms of activism that exists on this planet. Knowing she’ll be judged, her relationships will be affected, her self esteem attacked and her career always questioned.⁣ ⁣ Sometimes the hard parts get heavy. But then I see my work like this. Something tangible I make, I ship and sell around the world and I think… I was made for this shit. ⁣ ⁣ I know the best is yet to come 🙂 Hope you guys enjoy these outtakes from my 2020 calendar. Like and comment and I’ll ship 5 people a signed copy xoxo

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas) on

SHPËRNDAJE