Françeska me poza atraktive nga fusha e sportit (FOTO)

Françeska Jaçe nuk i ndal asnjëherë fotografitë provokuese.

Françeska Jaçe ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet provokuese.

Modelja ishte veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër, ndërsa kishte vënë në plan të parë këmbët seksi.

Në fotografinë atraktive, Françeska pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për paraqitjen.

SHPËRNDAJE