Fytyrën e Morenës e trupin e Kardashian. Njihuni me Anelën nga Peja

Morena Taraku është ndër femrat më të bukura në Kosovë, bukuria e së cilës është shpërblyer në spektakle bukurie, ku ajo ia ka dalë përherë me sukses të jashtëzakonshëm.

Por, a e dini që edhe një kosovare tjetër i ngjan shumë Morenës?

Quhel Anela dhe është identik si Morena Taraku, madje është nga Peja, këndon, aktron dhe merret me modelim, shkruan “Kosovarja”.

Shumë të njëjta, apo?