Gani Geci tregon emrat që do t’i votonte nga listat e PDK-së dhe LDK-së

Ish-anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, ka qenë i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7.

Ai ka treguar emrat nga listat e PDK-së dhe LDK-së.

Përzgjedhja e Gani Gecit për listën e LDK’së:

1. Avdullah Hoti

2. Kujtim Shala

7. Anton Quni

11. Lumir Abdixhiku

24. Marigona Geci.

Kurse nga lista e PDK, “Uran Ismailin, Hysen Berishën, Fadil Bekën”, ka potencuar Geci.