Genta e ‘maltreton’ të dashurin, shikoni ҫfarë e detyron të bëjë

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

Genta për momentin gjendet në Zvicër, nga ku edhe ka publikuar foton e fundit.

Duket se ajo po e ‘detyron’ të dashurin që t’i bëjë fotografi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE