Genta me këtë fustan do ta ‘çmend’ të dashurin e saj(Foto)

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive.

Së fundmi këngëtarja ka pranuar lidhjen me një biznesmes nga Turqia.

Genta po vazdon të jetë tejet aktie me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të tejdukshëm, e me këtë duket se do ta lë pa fjalë të dashurin e saj.