Geta Beqa kaq seksi nëpër rrugët e Nju Yorkut (Foto)

Është ndër më të komentuarat dhe njëheri duke qenë motivim për shumë gra dhe vajza me linjat bombastike dhe mënyrën e shëndetshme të jetesës, shkruan Kosovarja.

Aktive çdoherë në rrjetet sociale, e që vërtetë në çdo paraqitje duket super joshëse.

Edhe pse nëntor dhe temperaturat natyrisht janë në rënie, Geta nuk e ka problem t’i nxjerrë në shesh muskujt dhe barkun e sheshtë.

Vërtetë duke qenë se është nënë, linjat e saj dhe vullneti që ka janë për çdo kompliment.

Flasin vetë pamjet në vazhdim.

SHPËRNDAJE