Getoar Selimi jep lajmin e bukur, flet për herë të parë për shtatzëninë e Marinës

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Getoar Selimi ka folur mbi gjithçka kemi pasur kuriozitet të gjithë të dimë këtë periudhë që ai ka qëndruar larg intervistave e emisioneve. Geti foli për përçarjen e Babastars, sherret me grupet e tjera, por sigurisht edhe për jetën private dhe bashkëshorten e tij Marinën.

Gjatë intervistës Geti ka dhënë lajmin e bukur se ai dhe Marina kanë menduar të bëhen me fëmijë.

I pyetur nëse kanë menduar të bëjnë një trashëgimtar, Geti u përgjigj: “E kemi menduar, derisa të vijë”.

Kjo është hera e parë që Geti flet për këtë pjesë pasi si gjithmonë ai është treguar shumë diskret për jetën private./Xing.al

SHPËRNDAJE