Gëzimja ekspozon barkun me këtë fustan të ngushtë, ju lë pa fjalë me pamjen

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe, Gëzimja nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur në një fustan të ngushtë e të gjatë.

E me këtë pamje, Gëzimja ‘mahniti’ ndjekësit.

SHPËRNDAJE