Gjendet një trup i pajetë, policia: Është vetëdjegur me benzinë

Në Sharrë, Kombinat në zonën e varrezave është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar i moshës rreth 60 vjeç.
“Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë”, njofton policia.

Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

vijon…

SHPËRNDAJE