Gjiko dhe Elita, në imazhin e fundit i drejtojnë revolen njëri-tjetrit

Elita Rudi dhe Gjiko kanë qene njëri nga çiftet me të komentuar në media rozë.

Çifti para disa muajve kurorëzuan dashurinë  e tyre me martesë.

Të dytë janë aktiv në rrjete sociale që ndajnë postime të shumta rreth karrierës së tyre po ashtu jetës private.

Së fundi Gjiko habiti me një postim në llogarinë e tij ‘Instagram‘ teksa shfaqet me Elitën duke i drejtuar revolen.

Siç shihet me këtë imazh ‘të egër’ dyshja janë duke paralajmëruar diçka të re.

Se për çka bëhet fjalë me siguro do ta mësojmë shumë shpejt.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita pritet që të bëhen shumë shpejt prindër./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE