Gjiko një baba i përkushtuar, ja çka bën kur i qan djali në gjysmë të natës

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, sidomos pas martesës me repertin e njohur shqiptar, Gjikon.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

I kujdesshëm në rritjen e djalit po tregohet edhe Gjiko. Në një video shihet Gjiko duke tentuar ta mashtrojë djalin e tij i cili po qan në orët e vona të natës.

Gjithë këtë moment e ka incizuar Elita, duke e ndarë me fansat e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE