Godet Blerona Zeqiri, ja çka ka publikuar tash (Pamjet)

Bukuroshja dhe moderatorja e njohur Blerona Zeqiri vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në vend.

Ajo ka disa ditë që ka nisur fitnesin, duke i nxjerrë në pah rezultatet e para, ndonëse të lehta.

Blerona ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet e veshur me të shkurta, duke nxjerrë kështu këmbët seksi krah këngëtares Ana Kabashi, ku dyjat duken për mrekulli.(Klikon mbi reklame dhe pas 5 sekondash shiko pamjen e plot)

Një vëmendje të madhe padyshim që merr edhe gjoksi bombastik, i cili dukej sikur do t’i shpërthente.

SHPËRNDAJE