Gresa u bë nuse para një muaji, por me këtë veprim i ka ‘çuditur’ të gjithë

Gresa Behluli është një prej këngëtareve që po komentohet shumë këta muajt e fundit.

Ajo para një muaji u martua ku bëri kanagjegj e dasmë madhështore,

E pas dasmës ajo ka publikuar foto të ndryhsme nga jeta e saj si nuse.

Ajo që ka marrë gjithë vëmendjen është se Gresa tërë kohën po rri me familjen e saj dhe asnjëherë nuk publikon foto nga familja e burrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE