Gruaja e e Dautit rregullohet e vesh fustanin më të bukur, po duket si zonjë e vërtetë

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur.

Eleganca është ajo që gjithmonë e karakterizon Lolën.

SHPËRNDAJE