Gruaja e Hetemit shfaqet krejtësisht e zhveshur, mban gjoksin me duar(FOTO)

Dhurata Lipovica është ndër modelet më atraktive të skenës.

Ajo është shembull për shumë femra të tjera të cilat synojnë karrierën prej modeleje. Ajo gëzon një fizik të jashtëzakonshëm edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

Pavarësisht kësaj ajo pozon gjysmë e zhveshur për shumë ballina të revistave, që siç duket nuk e ka problem fare, madje imazhe të rrallë që vërtetojnë anën artistike të saj. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Veç tjerash, Dhurata për të gjithë ata që nuk e dinë është e martuar me aktorin Fisnik Ademi i njohur me emër artistik si ‘Hetemi’, tek seriali ‘O sa mirë./GazetaBlic.

SHPËRNDAJE