Gruaja e Xhakës poston foton më të ëmbël të vajzës, kaq shumë është rritur ajo?

Leonita Xhaka, është gruaja e futbillstiti të njohur Granit Xhaka.

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, i cili njihet si një nga futbollistët më të mirë shqiptar, para pak kohësh u bë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Leonita u bënë prindër të një vajze.

Të dy janë shprehur mjaft të lumtur me këtë fakt, duke u paraqitur herë pas here me vajzën në krah.

Së fundmi ka qenë vetë Leonita, e cila ka publikuar një fotografi ku e etiketon veten si ‘Nënë e Lumtur’, derisa ka publikuar paraprakisht disa fotografi të vajzës së saj.

SHPËRNDAJE