Gruaja i fut shoqen në krevat, shikoni reagimin e burrit që po tërbon rrjetin

Një video e shpërndarë në Youtube po kritikohet nga të gjithë duke u bërë shumë shpejt virale.

Një vajzë fton shoqen e saj të ngushtë në shtrat me të dashurin e saj.

Shumica e femrave bëhen paranoike nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre.

Por ndryshe ndodh me Lenën,një përdoruese e interneti nga Kalifornia.

E njohur në internet si “Lena The Plug”, ka publikuar një video në të cilën shpjegon pse e la shoqen e saj të ngushtë të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam.

Lena tha:

”I besoj Emily-t dhe mendova se kjo do të ishte argëtuese.”

Lena shton se:

”Shoqet i tregojnë çdo gjë njëra-tjetrës. Emily i ka parë fotografitë e k***t të Adam, ajo i di të gjitha rreth jetës sonë seksuale, i tregoj asaj çdo gjë. Tani nuk kam pse i tregoj, ajo thjeshtë mund ta provojë penisin e tij.”

Videoja është parë rreth 12 milionë herë dhe ka ngjallur një debat të madh online.

Shiko Videon:

SHPËRNDAJE