Gruaja nga Prizreni lexon mesazhet e burrit me dashnoren, shokohet kur e zbulon me kë po e tradhton (Foto)

Një ngjarje jo shumë e këndshme ka ndodhur në Prizren.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa mesazhe të publikuar nga një grua e cila është zhgënjyer së tepërmi pasi zbulon se bashkëshorti i saj e tradhton, por kjo nuk është e gjitha.

Ajo ka zbuluar se gruaja me të cilën burri po e tradhtonte është pikërisht shoqja e saj e ngushtë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas pak)

E indinjuar nga kjo situatë ajo ka vendosur që këto mesazhe t’i bëjë publike.

Mesazhet janë në fotot e mëposhtme.

SHPËRNDAJE