HAHA! Tayna publikon foton e nxehtë, Xum Allushi do t’ju shkrijë së qeshuri me komentin e tij!

Është vetëm 21 vjeç, por reperja Tayna u kthye në fenomenin e kësaj vere!

Asaj iu desh vetëm një këngë për t’u kthyer në këngëtaren më të dëgjuar të momentit.

Për një kohë të shkurtër, Tayna mori famën më të madhe për t’u kthyer në reperen më të re në tregun muzikor shqiptar.

Veç talentit ajo që ra në sy tek Tayna që në fillim ishte edhe dëshira e saj për të eksperimetuar me look-un.

Së fundmi ajo i ka lyer flokët në bionde platin dhe duket shumë bukur.

Reperja seksi ka publikuar një foto provokuese në INSTAGRAM në të cilën mori shumë komente, por ai që na tërhoqi vëmendjen është komenti i Xum Allushit, i cili i thotë: Mos gishti në gojë se ka mikrobe!