Haradinaj takohet edhe me një këngëtar në zyrën e tij (Foto)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka takuar këngëtarin Shkelzen Jetishin.

Haradinaj ka shkruar në facebook se ishte një takim i përzemërt me Shkëlzen Jetishin, doajenin e këngës së mirëfilltë qytetare.

“Këngëtar i rrallë, i cili me vite ka interpretuar perlat e muzikës shqiptare të të gjitha trevave, duke ruajtur kulturën dhe këngën tonë. Të kultivojmë vlerat tona dhe t’i lartësojmë ato”, ka shkruar ai.

SHPËRNDAJE