Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, kjo femer nga Mitrovica ua kalon atyre (Pamje)

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre?

Bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.

Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Bukuroshja 22 vjeçare e pyetur nga Gazeta Blic, ka thënë që puna e saj e përditshme në palestër ia ka mundësuar që ta këtë një trup me këto përmasa.

SHPËRNDAJE