Harroni Marinën dhe Luanën, vetëm shikoni sa hot janë mbesat e tyre. Do të mbeteni gojhapur…

Të bukura, seksi dhe mjaft atraktive.

Është fjala për motrat Vjollca, Luanën dhe Marinën të cilat jo rrallëherë janë në qendër të shtypit rozë e kjo falë linjave trupore perfekte që posedojnë. Madje, përveç kësaj shquhen edhe si moderatore tejet të zonja me një karrierë të bujshme profesionale.

Së fundmi, ato që na kanë rënë në sy janë edhe mbesat e tyre që poashtu gëzojnë të njejtat tipare dhe forma të tilla, që po vazhdojnë të komentohen në shtypin rozë. Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa imazhe ku duken përafërsisht të njejta.

Ato kanë raporte tejet të mira me njëra-tjetrën ku nuk hezitojnë dashurinë të shprehin edhe në rrjetet sociale.

Duhet theksuar se Marina pas Procesit Sportiv, është autore e emisionit ‘C’est La Vie’, ndërsa Luana që një kohë na shoqëron me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”. /GazetaBlic./

SHPËRNDAJE