Hazan është në lidhje me këngëtarin e famshëm turk, shikoni çfarë super mashkulli është

Deniz është emri i vërtetë i aktores që po luan në serialin që po merr shumë shikueshmëri aktualisht, “Fazilet hanim ve kizlari”.

Hazan në jetën reale është në lidhje me këngëtarin turk Baris Yurtcu, përcjell ORAinfo.

Këngëtar ky mjaft i njohur për publikun turk dhe i njohur për ta.

Aktorja është ndër fytyrat më të bukura të ekranit turk që njihet si një zeshkane karakteristike.

Për më shumë shikoni fotografitë e aktores. /ORAinfo/