Humbin City dhe Napoli, eliminohet klubi i madh

Ukrainasit fituan 2:1 me golat e Bernard dhe Ismaylli. Manchester City ka pësuar humbje nga Shakhtari, që siguroi kualifikimin në fazën tjetër.

Ukrainasit fituan 2:1 me golat e Bernard dhe Ismaylli. Në anën tjetër, Napoli ka humbur në udhëtim me Feyenoordin, 2:1.

Ekipi italian eliminohet dhe vazhdon garat në Ligën e Evropës.

SHPËRNDAJE