I kërkova foto, ja çfarë më bëri Neymari, rrëfen gazetarja shqiptare

Xhesika Trola, biondja simpatike që punon në “Digitalb” si gazetare ka rrëfyer një ndodhi interesante me Meymarin.

E ftuar në “Top Arena” në Top Channel, ajo ka deklaruar se e ka takuar rastësisht Nejmarin para disa vitesh në Ibiza, por ai ishte shumë arrogant.

“E kam takuar Neymarin para disa vitesh në Ibiza. Kërkova të bëja një foto me të, por ishte arrogant qysh atëherë dhe as denjoi të çohej në këmbë, por qëndroi më karrige i ulur. Asokohe kishte edhe një të dashur shumë xheloze që nuk e linte të bënte asgjë”, tha Trola duke qeshur.

SHPËRNDAJE