I publikuan fotot, këngëtarja jonë flet për të dashurin pasanik: Kemi 6 vite bashkë

Aktorja dhe këngëtarja Laura Nexha është një nga personazhet e njohura e cila ka zgjedhur që jetën e saj private ta mbajë sa më të fshehtë.

Dhe ia ka dalë disi, deri para pak muajsh, ku u shfaq në një event më të dashurin e saj e ku nuk mundi t’i shpëtojë syrit të paparacit.

E ftuar këtë pasdite në emisionin e Rudina Magjistarit, ajo ka treguar më shumë detaje për lidhjen e saj të gjatë, duke rrëfyer përse nuk dëshiron që të publikojë foto më partnerin.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas 5 sekondash)

Unë kam një lidhje të gjatë, sot bëjmë 6 vite bashkë. Kam zgjedhur që të mos e bëj publik partnerin tim, sepse ai nuk është person i njohur dhe nuk dëshiron të bëhet. Ai merret me biznes, dhe së fundmi kemi hapur edhe një të dy së bashku. Ne nuk bashkëjetojmë, jetojmë secili më vete, por jemi mirë kështu. Nuk e di nëse hapi jonë i radhës do të jetë bashkëjetesa, por jemi mirë deri tani, kemi një lidhje të qetë”.

E pyetur se si u ndjenë pas publikimit për herë të parë të fotove të të dyve bashkë, ajo tregon:

Në fakt e kishim marrë pak a shumë përsipër këtë risk ku vendosëm të shkojmë bashkë, por thash ndoshta nuk do të më vini re pasi kishte shumë njerëz aty”.SHPËRNDAJE