Ia ka nisë me u lazdru kapak: Më e bukura e Drenicës reklamon gjoksin…përsëri

Leonora Jakupi i ka provokuar ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi është shfaqur joshëse në Instagram.

Ajo e ka publikuar një fotografi të re në të cilën shfaqet elegante dhe seksi, pasi që e ka zbuluar pjesën e gjoksit.

Leonora njihet si një ndër femrat e estradës veshja e të cilës pëlqehet mjaft shumë. Sa u përket projekteve muzikore ajo nuk është aktive si më parë, mirëpo fansat e shumtë vazhdojnë ta përkrahin.

 

View this post on Instagram

 

@anderratelie @kacilleshi @elaa_kosovo @walonefashiongroup

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

SHPËRNDAJE