Ia kemi parë gjoksin në bikini, por Luana sapo tregoi vithet e formësuara dhe do habiteni

Luana Vjollca ka nisur pushimet.

Prezantuesja dhe këngëtarja seksi nga atje e ka publikuar një foto dhe ka habitur të gjithë, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar Luana ka zbuluar vithet e formësuara e fotografie ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

”Kush është duke pyetur për mua”, shkruan tek imazhi i publikuar. Ndryshe si këngëtare ajo po gëzon suksesin e duetit me Bujar Qamilin.

”Mi dhe flakë mallit tim” ka arritur të klikohet më shumë se 5 milionë herë në Youtube.

SHPËRNDAJE