Ilda Bejleri shfaqet joshëse duke notuar në pishinë

Një lajm që kishte të bënte me një largim të mundshëm të moderatores Ilda Bejleri nga Digitalb pas 11 vitesh karrierë, u përhap me shpejtësi në shtypin rozë gjatë ditës së djeshme.

Shkak për këtë vendim të Ildës thuhej se ishte bërë një mosmarrëveshje mes saj dhe Dritan Shakohoxhës.

Ky lajm nuk është konfirmuar ende nga moderatorja. Prej disa ditësh ajo po shijon në maksimum pushimet në ishullin e njohur grek, Mykonos.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një video “të nxehtë” ku shihet duke notuar në një pishinë.

Në përshkrimin e videos, moderatorja shkruan: “Kam nevojë për njerëz të rinj që më urrejnë, të vjetrit më janë kthyer në fansa”.

SHPËRNDAJE