Inspirime dimërore të stilit të rrugës nga top blogerët e modës në Instagram (Foto)

Të gjithëve na duhet pak inspirim mode kur jemi afër ndryshimit të sezonit.

Pas së gjithash, ndërrimi i gardërobës kushton para dhe kushton kohë, prandaj duhet të siguroheni se investoni në rrobat e duhura, transmeton Telegrafi.

Ndër tjerash, gjatë stinës së dimrit gjithashtu ju nevojiten rroba të cilat përveç se duken të bukura, gjithashtu ju sigurojnë ngrohtësi.

Fatmirësisht ide për stile të tilla kanë sjell thuajse të gjitha blogeret më të mira të modës në Instagram.

Nga Susie Bubble e deri te Pandora Sykes, më poshtë i keni dukjet më të mira për dimër në Instagram.

Shpresojmë se këto fotografi do t’ju ndihmojnë të dini se çfarë rroba të kombinoni e çfarë rroba të blini. /Telegrafi/

SHPËRNDAJE