Ish e dashura e Robert Berishës vjen me një pozë provokuese

Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushimeModelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie me këngëtarin Robert Berisha.

Modelja, madje në postimin e saj duket se ka dhënë edhe shenja se ajo ende e dashuron Robertin, edhe pse çifti ishin të ndarë.

Megjithatë Kadiu kishte thënë se lidhja e saj me Robertin ishte pas ndarjes se këtij të fundit nga Nora, pasi që ishte besuar se ajo ishte “Ana” që i kishte ndarë Robert Berishën dhe Nora Istrefin. “Kur mendoni se vetëm ka filluar viti dhe unë po pushoj për herë të tretë”, ka shkruar Kadiu në postimin e saj.

SHPËRNDAJE