Ish-gruaja e Xhemajlit ‘ndezë’ rrjetin, poston një video joshëse duke vallëzuar me gjoksin jashtë

Kohëve të fundit është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Erjona Sulemanji, që nga ndarja me bashkëshortin Blerim Xhemajli me të cilin e ka edhe një fëmijë, ka filluar të bëhet edhe më aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka publikuar një video në të cilën shihet duke vallëzuar në mënyrë shumë joshëse.

Videon e ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram dhe komentet kanë qenë nga më të ndryshmet.

SHPËRNDAJE