Izabel ngrit temperaturat me të pasmet rrumbullake

Izabel Goulart i ka rritur temperaturat derisa ka postuar disa foto duke marrë diell në bikine në “kopshtin sekret” të saj

Ajo nuk është e panjohur për magjinë e saj në sfilata dhe për fotosesionet e cilësisë së lartë në modë.

Izabel Goulart i ka ngritur temperaturat derisa ka postuar disa foto në Instagram derisa ishte duke marrë diellë në “kopshtin e saj sekret” në shtëpinë e saj në Paris.

Supermodelja braziliane (35) ka qëndruar para kamerës së saj derisa ka pasur të veshura bikine dhe ka shijuar diellin e pranverës në kryeqytetin francez ku po qëndron e izoluar në karantinë. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE