Ja çfarë bëri sot Granit Xhaka për nënën e tij, sjellja e tij do ju prek të gjithëve

Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka e ka sot ditëlindjen.

Ajo ka marrë urime të shumta sot nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Facebook ia ka dedikuar edhe djali i vogël i saj.
Futbollisti i njohur ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit.

Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.

Urimi i Xhakës

Urime Ditlindja Nëna ime Alles gute zum Geburtstag Mami Happy Birthday Mom

SHPËRNDAJE