Ja çfarë thonë llapjanët për raportet LDK-LVV

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje ende nuk kanë arritur marrëveshje për të qeverisur.

E nënkryetari i LDK-së Agim Veliu po konsiderohet si kundërshtari më i madh i koalicionit me Vetëvendosjen.

Disa bashkëvendas të tij në Llap i kanë disa dyshime se pse po ndodh kjo.

SHPËRNDAJE