Ja çka i ndodhi shqiptarit që e rrahu serbin

Një shqiptar është arrestuar sot, pasi ka rrahur një serb në fshatin Lapnasellë të Graçanicës.

Polica e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një shqiptar që kishte sulmuar fizikisht një qytetar tjetër serb.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas 5 sekondash)

Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

SHPËRNDAJE