Ja ku ‘harbohen’ pasanikët e rinj shqiptarë

Alkool, bikini dhe muzikë. Harbimi i të rinjve me “shkuma parti” në jug të vendit nuk po njeh më kufij.

Janë me qindra të rinj të cilët presin që të vijë vera jo vetëm për të marrë rreze dielli, por edhe për t’u argëtuar dhe pse jo edhe për të shijuar ndonjë romancë verore që mund të lindë.

Mapo.al ju sjell disa nga fotot se si argëtohet rinia këto ditë në verë.
……………………………………………………………………………………………………………..
Fansja ia gjuan Ledrit jelekët në skenë, ky shokon me komentin që i bën

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE