Ja kush janë brunet shqiptare më të bukura (Foto)

Ka shumë brune të bukura në showbiz-in shqiptar por këto janë më të përfolurat…

Eshte mbushur showbiz-i plot me vajza bjonde dhe seksi te gjitha por ato brune jane me te pakta por jo se jane me pak seksi. Ka shumë vajza të bukura brune dhe shumë prej tyre nuk janë brune natyrale sepse shumë prej tyre pëlqejnë te ekperimentojnë ,shkruan intv.al. Ka shumë femra të bukura brune si : Adrola Dushi, Almeda Abazi, Armina Mevlani, Jonida Vokshi etj, por në emsionin Fun Day me moderatore Fatma Mathasanin u fol për 5 ndër brunet më të bukura dhe me të perfolura të momentit, ato janë:

Enca Haxhia

WhatsApp_Image_2017-04-14_at_09.01.42.jpeg

Zajmina Vasjari

WhatsApp_Image_2017-04-14_at_09.01.44_1.jpeg

Xhensila Myrtezaj

WhatsApp_Image_2017-04-14_at_09.01.44.jpeg

Kida (Orhidea Latifi)

WhatsApp_Image_2017-04-14_at_09.01.43.jpeg
Nora Istrefi

WhatsApp_Image_2017-04-14_at_09.01.43_1.jpeg