Ja nga kush u prit Presidentja kroate në Rusi, personi që motivoi më së shumti Kroacinë për fitore

Vëmendje shumë të madhe në Kampionate marrin edhe tifozet që përkrahin skuadrat futbollistike.

Në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, vëmendje të madhe ka marrë tifozja nga Kroacia, Ivana Knoll

……………………………………………………………………………………………………………..
Festa e çmendur e Presidentes kroate në sy të Kryeministrit rus, ja veprimi i papritur i saj

……………………………………………………………………………………………………………..

Ajo u fotografua nga paparacët në ndeshjen Kroaci-Nigeri, ndërsa edhe sonte ka marrë vëmendje në ndeshjen e kombëtares së saj me Rusinë.

Ivana ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale të shkrepura para ndeshjes, e në një prej tyre shihet bashkë me presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic.

“Unë dhe presidentja po bëjmë tifo”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë njërit imazh.

SHPËRNDAJE