Ja si koordinohen deputetët e VV-së, LDK-së dhe AKR-së (Foto)

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës përveç LAA-së dhe VV-së, po merr pjesë edhe Lista Serbe dhe koalicioni PAN, pavarësisht se ky i fundit ka pasur paralajmërime për mos pjesëmarrje.

Kjo ka bërë që edhe deputetët e LAA-së dhe VV-së të duken të hareshëm, shkruan Veriu.info.

Mirëpo, deputetët Korab Sejdiu e Glauk Konjufca shihet teksa koordinohen me deputeten më të dalluar të LDK-së, Vjosa Osmanin./Veriu.info

SHPËRNDAJE