Jehona Dreshaj ekspozon gjoksin gjigant (Foto)

Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, po çmend botën mashkullore.

Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për “asetet” që zotëron. E, sidomos për gjinjtë spektakolarë që janë të një madhësie… jo të rëndomtë!

Veriu.info ju sjellë foton e publikuar sot një fotografi, ku ajo ekspozon gjoksinë e saj me përmesa gjigante./Veriu.info/

SHPËRNDAJE